Slade Czech - ruční zakázková výroba z kůže

Slade Czech - ruční zakázková výroba z kůže

Slade Czech - ruční zakázková výroba z kůže

Specializujeme se na obojky a vodítka pro psí plemena typu bull, zvláště pak pro plemeno Staffordshire Bull Terrier, jsme ale schopni vyrobit obojek pro jakékoliv plemeno dle individuálních požadavků.

 

Zakázková výroba především psích obojků a vodítek Slade Czech je založena na kvalitním ručním zpracování. Použitím špičkových materiálů zaručujeme splnění nejnáročnějších požadavků chovatele na estetiku i kvalitu výrobků, navíc nošení obojků je vzhledem ke kvalitnímu zpracování příjemné a nepoškozuje srst pejska. Obojek psa nesmí škrtit a naopak by neměl samovolně sklouznout. Vždy je nutné dbát na to, aby byl obojek dostatečně pevný a bezpečný pro dané plemeno.

Při výrobě vycházíme z vlastních zkušeností i tradičních postupů, které jsou neustále vylepšovány. Pomocí fantazie, smyslu pro detail a potřebné zručnosti dodáváme tradičnímu materiálu netradiční vzhled.

 

Charakteristika výrobků Slade Czech 

    • Použití vysoce kvalitní hovězí usně
    • Dodržování původních praktik ručního šití
    • Kvalitní zahlazení hran a zapuštění stehů
    • Ruční zdobení pomocí raznic
    • Charakteristické kování z chromu a mosazi

 

Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme schopni uspokojit nejnáročnější požadavky zákazníků. Naše výrobky se již řadu let těší oblibě u chovatelů z celého světa.